Özdeğer ve Özsevgi Yükseltme Atölye Çalışması

/Özdeğer ve Özsevgi Yükseltme Atölye Çalışması
Özdeğer ve Özsevgi Yükseltme Atölye Çalışması

Kendi Değerine Sahip Çık

Özdeğer ve Özsevgi Yükseltme Atölye Çalışması

18 Kasım ve 25 Kasım
20:00 / 23:00
İki gecelik bir atölye çalışmasıdır.

Atölyenin Amacı

Başkalarından bekleyip ama asla yeteri kadar alamadığın sevgi ve değerin eksikliğini ancak senin doldurabileceğini fark etmen.
Kendi değerini bilmek, kendini sevmek ve özünle olan bağlantını kuvvetlendirmek için uygulamalar yapmak.

Atölye İçeriği:
Hemen hemen kötü giden tüm ilişkilerin, hayal kırıklıklarının, değersizlik görmenin ve sevgi açlığının altında özdeğer ve özsevgi eksikliği yatmaktadır. Çocuklukta tamamlanmamış olan değer görme ve sevilme döngüsü yetişkinlikte bilinçli olarak kişinin kendisi tarafından tamamlanabilir. Kişi kendiyle olan içsel ilişkisini değiştirip kendine değer vermeye ve sevmeye başlarsa huzur bulur. Ve dışarından bunu tamamlamaya çalışmaz, talepkar bir açlık olmaz. Dışarıdan gelen sevgi ve değer iki tarafın karşılıklı olarak oluşturduğu bir döngüdür. Kendini seven ve değer veren insan bu döngü olmadığında ya da bozulduğunda yıkılmaz. Ayrıca kendine değer veren ve seven insanlar asıl o zaman gerçek anlamda başkalarını da sevip değer verirler.

-İlişkilerin değersizlik ve sevgisizlik yansıması

-Değersizlik duygusu ve kendini sevmeme neren geliyor?

-Kendi değerinin farkına varmak

-Kendine değer vermenin ve kendini sevmenin teknikleri

-Özsevgi / Kendide Sevgi

-Özdeğer/ Kendinde değer

-Tanrı seni sana emanet etti

-Özdeğer yüklemesi yapmak ve bilinçaltına yapışmış olumsuz etiketleri çıkarmak için üç adet yönlendirmeli meditasyon ses kaydı.

-Özdeğer, özsaygı ve özsevgi geliştirme uygulamaları.

-Soru & Cevap

Kendine ve içindeki çocuğa bambaşka gözlerle bakıp kendini kucaklaman. Kendine odaklanarak kendine değer vermeni ve sevmeni arttıracak uygulamaları deneyimlemek.
Bu çalışmaya katıldığında kesinlikle kendine olan bakışın değişecek. Ve kendini güçlendirmek için elinde pek çok uygulama olacak.

– Ayrıca 21 günlük (ses kayıtlarından oluşan) bütünsel farkındalık çalışması “Kendi Evrenime Yolculuk” Whats App çalışması da programa dahildir. ( Bu çalışmaya daha önce katılanlar isterlerse WhatsApp Grubu çalışmasını başka birine hediye edebilirler)

Katılım ücreti 👉 450 TL. İlk kayıt yaptıran 5 kişiye 350 TL.dir.

Kayıt için WhatsApp 05325404864

ICF PCC Profesyonel Koç
NLP Eğitmeni
Arzu Bıyıklıoğlu