Fark Et, Uygula, Değiş!

//Fark Et, Uygula, Değiş!

Fark Et, Uygula, Değiş!

STS A – Yazıları, seminerleri ve seanslarıyla birçok kişiye yaşam hedeflerine ulaşmada yardımcı olan NLP Eğitmeni ve Yaşam Koçu Arzu Bıyıklıoğlu, Esen Kitap etiketiyle yayımladığı ilk kitabında, değişmenizi ve hedefinize ulaşmanızı sağlayacak sihirli değneğin elinizde olduğunu ve nasıl kullanacağınızı gösteriyor!

 

Fark Et, Uygula, Değiş

 

– Özgüven sorunu mu yaşıyorsunuz? 

– Kararlarınızı sürekli erteliyor musunuz?

– Sabahları mutsuz mu uyanıyorsunuz?

– “Hayır” demekten mi korkuyorsunuz? 

– Her şey için çok geç olduğunu mu düşünüyorsunuz?

– Vücudunuzu mu beğenmiyorsunuz? 

Peki, tüm bu sorunların nedenlerini öğrenmenizi, bilinçaltınıza doğru mesajı iletmenizi sağlayacak ve tüm teknikleri uzman gözetiminde uygulayabileceğiniz bir kitap olsaydı sonuç ne olurdu?

Bugüne kadar pek çok kişisel gelişim kitabı okumuş; uygulamaları ve değişimi ertelemiş olabilirsiniz. 

 

Ama bu kitapla harekete geçeceksiniz!

 

Arzu Bıyıklıoğlu, değişime hemen, şimdi başlamanız için ihtiyacınız olan her şeyi yazdı. Size sadece okuyup uygulamak kalıyor. 

 

“Fark Et, Uygula, Değiş” hayatınızdaki temel sorunları aşmak için kullanabileceğiniz, yıllar sonra da faydalanabileceğiniz, zengin bir kaynak… 

 

Yazar: Arzu Bıyıklıoğlu 

Eser Adı: Fark et, Uygula, Değiş 

Türü:  Kişisel Gelişim 

Liste Fiyatı: 18,00 TL 

http://www.farketuyguladegis.com/ 

 

Yazar Hakkında; 1971 doğumlu Arzu Bıyıklıoğlu uluslararası sertifikalı Yaşam Koçu, NLP Uzmanı, NLP Eğitmeni ve Reiki Master, Sağlıklı ve Kaliteli Yaşam Danışmanı’dır. ID Danışmanlık ve Koçluk Hizmetleri’nde eğitmen ve mentördür; ayrıca IICA (Uluslararası Koçluk Enstitüsü Derneği) Yönetim Kurulu Üyesidir. 

www.milliyet.com.tr sağlık sayfasında “Zihin Gücüyle Sağlıklı Yaşam” köşesinin yazarıdır. 

Yazıları www.arzubiyiklioglu.com ve diğer pek çok internet sitesinde yayımlanmaktadır. Uludağ Üniversitesi mezunu olan Arzu Bıyıklıoğlu, 1989-1996 arasında turizm, halkla ilişkiler ve rekreasyon alanlarında çalıştı. 1996’dan itibaren spor, sağlıklı yaşam, beslenme ve satış yöneticiliği eğitimleri alarak Sports Internatinal ekibine dahil oldu. 

 

2005’e kadar satış müdür yardımcısı, satış müdürü, genel müdür yardımcısı ve genel müdürlük görevlerini üstlendi. 2005’de özel ilgi alanı olan kişisel gelişim, zihin gücü, yaşam boyu öğrenme ve sağlık yaşam felsefesi konularında kendisine daha fazla zaman ayırmaya ve kariyerine bu alanlarda devam etmeye karar verdi. 

2009’da iş hayatında kazandığı deneyimlerini, kişisel gelişim bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek profesyonel koç olmak için ID International Coaching LRI Certificate Life Coaching programına katıldı. 

Zihin ve beden uyumu, zihni yeniden programlama, çocuk gelişimi, aile içi iletişim, kaliteli yaşam ve evrensel enerji Reiki programlarına katılarak hem kendini geliştirdi hem de kendisine ait çalışma programları hazırladı.