Ho’oponopono ve Teslimeyetle Arınma Atölyesi

/Ho’oponopono ve Teslimeyetle Arınma Atölyesi
Ho’oponopono ve Teslimeyetle Arınma Atölyesi

Hawai Şamanlarının Kullandığı Spiritüel Arınma Yöntemi Ho’oponopono

22 ve 29 Aralık (iki akşam)
(20:30/ 23:00) online

Eğitimin Amacı:
Zero Limit kitabında anlatılan Ho’oponopono yönteminin derinliklerine inerek doğru bir arınma yapabilmek için birlikte yol alacağız.
Şimdiye kadar çözemediğiniz veya anlam veremediğiniz sorunlarınız, kısır döngüleriniz ve karmalarınız için veya anlık olarak içine girdiğiniz öfke, kızgınlık ya da üzüntü gibi duygu durumlarınızı temizlemek için her zaman her yerde içsel olarak kullanabileceğiniz bir arınma ritüeli kazanmış olacaksınız. Ayrıca dünyadaki kötülükler için “ben ne yapabilirim ki?” sorusunun cevabını alıp bulunduğunuz yerden dünyamızın arınması için katkı yapabileceksiniz.

Eğitimin İçeriği:

Hayatımızda karşılaştığımız problemlerin pek çoğu bilinçaltı, kolektif bilinçaltı ve bazıları da geçmiş yaşamlarımızdan gelmektedir. Bunların her birini her zaman tek tek bulup ince ince işleyerek değiştirmek kolay ve mümkün bir süreç değildir. Ho’oponopono yönteminde sorunun kaynağını bulmanız gerekmez. Sadece sorunun sizinle ilgili bir bağlantısı olduğunu kabul etmeniz ve Tanrısal alanla bağlantı kurarak teslim olmanız yeterlidir. Bunu içsel enerjinizi bilinç, bilinçaltı ve üst bilincinizle bir hizaya gelerek kendinizi Yaratıcı gücün sevgi kanalına bırakmakla yapabilirsiniz.

– Spiritüel bir bilinçaltı ve kollektif bilinçaltı temizliği olan Havai Şamanlarının kullandığı Ho’oponopono tekniğinin güncellenmiş incelikleri nelerdir birlikte inceleyeceğiz.

-Spiritüel arınma ön kabullerini öğreneceğiz.

– Ho’oponopono hakkında yazılmış olan Zero Limit kitabında anlaşılmayan ve yazılmamış olan detayları konuşarak tekniği doğru bir şekilde birlikte kullanmayı deneyimleyeceğiz.

– Aynı zamanda tekniği daha doğru uygulayabilmemize yardımcı olacak sizler için özel olarak hazırladığım dört tane yönlendirmeli meditasyona sahip olacaksınız. (Ses kaydı)

– Ho’oponopono mantralarının ve duasının inceliklerini ve evrensel anlamlarını öğreneceğiz.

– Seansa katılan herkese çalışmamız esnasında doğal olarak sizlerle bağlantıda olduğum için tarafımdan Ho’oponopono yapılacaktır.

– 21 günlük (ses kayıtlarından oluşan) bütünsel farkındalık çalışması olan “Kendi Evrenime Yolculuk” WhatsApp grup çalışması ve 4 adet Ho’oponopono için özel olarak hazırladığım meditasyon ses kaydı programa dahidir.

Ücrete 11 Kasım’da başlayacak Kendi Evrenine Yolculuk WhatsApp Grubu dahildir. (Ses kayıtlarından oluşan 21 günlük bütünsel Özfarkındalık çalışması)
Not: Daha önce bu çalışmaya katılmış olanlar bir başkasına hediye edebilir.

Ücret 350 TL kayıt yaptıran ilk 4 kişiye indirimli 290 TL

Katılım için Whatsapp: 05325404864

ICF PCC & NLP Eğitmeni
Arzu Bıyıklıoğlu