İlişki Analizi ve İlişki Güncelleme Seansı

/İlişki Analizi ve İlişki Güncelleme Seansı
İlişki Analizi ve İlişki Güncelleme Seansı

💗💙

İlişki Analizi ve İlişki Güncelleme Seansı

İlişki Analizi için öncelikle devam eden bir ilişkinin olması veya yeni bitmiş – ara verilmiş hangi yöne gideceği belirsiz olan durumlar için de yapılabilir.

Seansa partnerden sadece birisinin katılması durumunda analiz ve uygulamanın %75 i yapılabilir. Ancak diğer partnere seansa katılan partner isterse uygulamanın %25’lik kısmını kendi yapabilir.

İlişki Analizi ; 🦋 Çiftlerin bilinçaltı seviyesinde birbirlerine karşı olan ve ilişkiye dair bakış açılarını ve beklentilerini gösterir. Ayrıca olumlu bir yöne gitmesi için nelerin değişmesi gerektiğini gösterir. ( Davranış, olumsuz inanç ya da negatif bilinçaltı kalıbı gibi)
🦋 Çiftlerin ilişki sürecine bütünsel bir yaklaşımla 7 farklı alanda değerlendirme yapılarak uyum ve geleceğe yönelik farkındalık kazandırarak ilişkini mevcut durumu üzerinden kaliteyi arttırmak ve güncelleme yapmak için fırsat yaratır.

🦋 İlişkiyi canlandıracak, kaliteyi arttıracak o ilişkiye ait uygulamalar hazırlanır. Danışan ( veya danışanlar ) bu uygulamaları birlikte yaparlarsa çok daha iyi olur. Tek taraflı yapılırsa ilk başta belirttiğim gibi çalışmanın %25 lik kısmı uygulanamaz. Ancak %75’lik uygulama bile çok iyi bir yüzdedir

🦋 İlişki analizinin diğer bir faydası da kişiye doğru bir ilişki içinde olup olmadığının, boşa vakit kaybetmemesi gerektiğinin ya da farklı bir şekilde emek vererek ilerlemesi gerektiğinin farkındalığını yaratarak zhinde dolaşan pek çok sorunun cevabını bulmasını sağlar. Kişi çevreden aldığı akıl ve taktiklerle değil gerçekten ihtiyacı olan bilgileri ve bakışaçısını kazanarak kendinin en iyi hayrına hizmet edecek şekilde iler.

🦋 Kadınlar şöyledir, erkekler böyledir, şu taktiği yap…gibi genel ve egosal taktiklerle yol almak anlık bir fayda getirse de uzun vadede sonuç iyi olmaz. Samimiyetsiz, egosal taktiklerle yol almak karma oluşturur. Her ilişki insanın kendini tanıma ve dönüştürme yolculuğudur. Hiç kimseyle tesadüfen karşılaşmayız. Bu yüzden İlişkilere ne kadar objektif ve derin bakarsak kendimizi okuma fırsatını o kadar çok yakalarız.

🦋 İlişki Analizi ve güncellemesi en az 2 seans olarak yapılır.

Detaylı bilgi ve randevu için
05325404864