NLP İle Dil illüzyonları ve Bilinçaltını Yönlendirme Atölye Çalışması

/NLP İle Dil illüzyonları ve Bilinçaltını Yönlendirme Atölye Çalışması
NLP İle Dil illüzyonları ve Bilinçaltını Yönlendirme Atölye Çalışması

NLP İle Dil illüzyonları ve Bilinçaltını Yönlendirme Atölye Çalışması

13 ve 20 Aralık ( iki gece ) 20:00/23:00 online

Bu program kişisel gelişim veya ruhsal gelişim için hangi disiplini kullanırsanız kullanın mutlaka bilmeniz ve uygulamanız gereken bir programdır. Çünkü ne yaparsak yapalım zihnimiz hep işin içindedir. ( Konu ister hayallerinizi gerçekleştirmek, ister sorunlarınızı çözmek ya da tekamül etmek olsun hiç fark etmez 👉 zihin hep devrededir.) Ve biz onu kullanmayı bilmezsek o bizi kullanır.
Zihin kalıpları ve zihin dili bizi sabote edici programlarla doludur. İşte bu yüzden çoğu zaman istemediklerimizi yaşar ve zorlanırız.

Düşünceler konuşma dilimizi, dilimiz de düşüncelerimizi etkiler. Sonra duygular ve davranışlar tetiklenir. Konuşma dilini ve düşünceleri iyi okursanız bilinçaltını da okursunuz. Düşünce kalıplarını ve dili değiştirirseniz bilinçaltını da değiştirirsiniz.

Bu programda 👉

Dünyayı nasıl algılayıp kodladığınızı
Otomatik zihin programıyla nasıl yönlendirildiğinizi
Düşünce kalıplarınızla ve konuşmalarınızla kendi kendinizi nasıl sabote ettiğinizi çok iyi fark edeceksiniz.

Aynı zamanda da isteklerinizi gerçekleştirecek olan doğru düşünce kalıplarını ve konuşma dilini uygulayarak öğreneceksiniz.

Gruba katılanlara 11 Ocak’ta başlayacak olan (21 günlük) ses kayıtlarından oluşan 👉 Kendi Evrenine Yolculuk adlı özfarkındalık çalışması da dahildir. (Herkes gün içinde istediği zaman ses kayıtlarını dinleyip uygulamaları yapabilir.)

Katılım ücreti 450 TL. Kayıt yaptıran ilk 4 kişiye indirimli 350 TL.

Kayıt ve bilgi için whatsApp
05325404864

ICF PCC & NLP Eğitmeni
Arzu Bıyıklıoğlu