10 Adımda Fark Et, Uygula, Değiş

//10 Adımda Fark Et, Uygula, Değiş

10 Adımda Fark Et, Uygula, Değiş

Fark Et, Uygula, Değiş

Bir sabah uyandığınızda tüm sorunlarınızın hallolduğunu, tüm hayallerinizin gerçek olduğunu anlasaydınız kendinizi nasıl hissederdiniz? O sabah ilk işiniz ne olurdu?

Gülümsemek, mutlu hissetmek, kendine güvenmek, sevinçle en sevdiklerini aramak, havalara zıplamak…

işte böyle bir sabah yaşamak istiyorsanız dışarıda bir şeyin değişmesini beklemenize gerek yok, zaten böyle bir sabahı bekleyerek piyangodan ya da Alaaddin’in cininden alamayacaksınız. Bunu ancak kendinize hediye edebilirsiniz. Her türlü sorunun, engelin üstesinden önce zihninizde gelebilirsiniz. Sonra zaten dış dünyanız değişecektir.

Bu zihinsel değişim içim neye ihtiyacınız var? Özgüvene mi, kendinize değer vermeye mi yoksa kendinize saygı duymaya mı? Belki de dışarıda aradığınız sevgi ihtiyacı, kendinizi sevmeye olan ihtiyacınızın yansımasıdır…

Sorununuz hayır diyemediğiniz için, karar veremediğiniz için istediğiniz gibi yaşayamamak mı? Ömrünüz fedakârlık yapmakla, başkalarının ne diyeceğini düşünmekle mi geçiyor? Belki de ihtiyacınız, kendinizi tanımak ve kendinizi onaylayabilmektir.

Bugün hayatınızı zorlaştıran, gerçekleşmemiş hayallerinizin önünde duran engellere bilinçaltınıza yerleşmiş olan olumsuz inançlarınızın neden olduğunu fark etseydiniz, onları değiştirmek ister miydiniz?

Kendinize olumlu düşünmeyi, sorun değil çözüm olabilmeyi, insanlara ve olaylara bağımlı değil kendi ben merkezinde durabilmeyi ve kendinden daha fazla olabilmeyi öğreterek yeni bir BEN’e merhaba deseniz yaşam kaliteniz nasıl artardı? Güzel olurdu değil mi?

Yazılarımda sizlere ulaştırdığım pek çok çalışmayı yazmanızı, düzenli olarak uygulamanızı, kendinizle ilgili notlar tutmanızı belirtmiştim. şimdi, sizler için hem okuyabileceğiniz, hem uygulayabileceğiniz, hem de kendi kitabınızı yazabileceğiniz bir kitap sunuyorum: “FARK ET, UYGULA, DEĞiş

Bu kitapta yaşam kalitenizi artıracak farkındalıkları, değişim için gerekli uygulamaları bulacaksınız. Sizin için özel tasarlanmış defterinize fotoğrafınızı yapıştırarak, imzanızı atarak disiplinli bir değişim günlüğüne başlayacaksınız. FARK ET, UYGULA, DEĞiş özel bir kitap, çünkü kişiye özel, size özel tasarlandı.

Sevgiyle okumanız, farkındalık kazanmanız, uygulayarak istediğiniz değişimi yaratmanız dileğiyle…

10 ADIMDA FARK ET, UYGULA, DEĞiş

1) Kendi kendini nasıl engellediğini fark et
2) Neye, neden inandığını fark et
3) Özgüvenini ve özdeğerini arttır
4) HATA Yap
5) Hayır de
6) Karar ver
7) Çözüm odaklı ol
8) Affet
9) Mutluluk frekansını ayarla
10) Mükemmel halini yarat

www.farketuyguladegis.com