Özdeğer ve Özsevgi Geliştirme Programı

/Özdeğer ve Özsevgi Geliştirme Programı
Özdeğer ve Özsevgi Geliştirme Programı

Özsevgi ❤️özşefkat ❤️ özsaygı ❤️ özdeğer

🪷 Kalbini açarak içindeki çocuğu onurlandırabilir 🙏 zihin kalıplarını bırakarak kendi değerinin parlamasına izin verebilirsin 🪷

Tekamül kendinden kendine yaptığın bir yolculuktur. Önce üstün örtülür ve kalıplara girerek kendini kaybedersin. Sonra uyandıkça kalıpları atıp arınıp kendini bulursun. Ve ancak kendini bilenler Rabbini bilir. Belki zihin sesin ben biliyorum diyebilir ama belki O bildiğin gibi değildir.

Bu hayatta ömrünün sonuna kadar garantisi olan tek ilişki kendinle olan ilişkindir. Senin senle olan içsel ilişkin diğerleriyle olan ilişkini belirlediği gibi Yaradan ile olan ilişkini de belirler.

Hadi gel kendine doğru bir adım at ve ruhun arınsın. Egonun ötesinden kendi değerini bilerek kendini sevmeye, şefkat göstermeye ve saygı duymaya doğru bir yolculuk başlat. Kendinle ilgili zanlarını bırakarak özünün değerini yeniden paralatabilirsin. Kalbini sevgiye açabilirsin. İçindeki çocuğu iyileştirir onu onurlandırabilirsin.

Özbenligini fark ederek onu seven, şefkat ve saygı gösteren bir insan dünyaya ışığı getirenlerdendir. Bunları yapmayan bir insanın başkalarına sunmaya çalıştığı değer ve sevgi ego penceresinden yapılan sahte benliğin sahte sevgi ve değeridir. Oysa şimdi zaman özden öze yol alma zamanıdır.. Etrafına ışık saçan kendi ışığını yakandır. Sana yüklenmiş olan ve senin kendine yüklemiş olduğun kalıpların arkasındaki özünle buluşup kalbini açmak istersen sen de benim rehberliğimde kendine doğru bu yola şimdi çıkabilirsin.

25 Mart Pazartesi 21:00
28 Mart Perşembe 21:00
1 Nisan Pazartesi 21:00

🦋 İnsanın kalıplara ve etiketlerle örtünerek bilinçsizce kendini kaybetme yolculğu.
🦋 Zihin sabotajlarından ve kalıplardan arınma
🦋 Koşulsuz sevginin ışığında değerini bilme yolculuğu
🦋 Özdeger – özsevgi arttırma pratikleri
🦋 İçindeki çocukla buluşma ve onurlandırma meditasyonu
🦋 Özsevgi ve özşafkat meditasyonu

Online – interaktif – Skype üzerinden uygulamalı (kayıtlar 30 gün sistemde aktif kalacaktır. Canlı Meditasyonlar ayrıca ses kaydı olarak da gönderilecektir.)

Katılım ücreti 2400 TL. İlk kayıt yaptıran 4 kişiye İNDİRİMLİ 1900 TL.